x

Manager

Katarzyna Czajkowska-Golec

tel. +48 501 782 519
e-mail: katarzynaczajkowska@golec.pl

 

Rekomendowane firmy do obsługi koncertów:

 

Realizacja dźwięku FOH
(nagłośnienie):

Damian Kubacki
Dyr. zespołu akustyków
tel. +48 696 541 215
e-mail: damiano1111@o2.pl

Organizacja sceny
oraz realizacja odsłuchów:

Łukasz Pietrzyk
tel. +48 605 611 664
e-mail: biuro@lsound.pl

Realizacja światła:

Robert Janiak
tel. +48 694 211 797
e-mail: robert@stagevision.pl

Marcin Smosarki
tel. +48 535 402 731
e-mail: marcinsmosarski@wp.pl

Multimedia:

Stanisław Golec
tel. +48 501 220 262
e-mail: golec.art@gmail.com

Golec uOrkiestra Tour

29
Grudzień
niedziela

Krzeszów

szczegóły wkrótce
28
Grudzień
sobota

Lublin

szczegóły wkrótce
21
Grudzień
sobota

Czechowice-Dziedzice

impreza zamknięta
07
Grudzień
sobota

Pelplin

szczegóły wkrótce
08
Listopad
piątek

Bielsko-Biała

impreza zamknięta
22
Październik
wtorek

Katowice

szczegóły wkrótce
14
Październik
poniedziałek

Toruń

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki, Aleja Solidarności 1-3, godz. 19:00
Bilety dostępne w kasie Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej oraz na:
28
Wrzesień
sobota

Arłamów

impreza zamknięta
27
Wrzesień
piątek

Poznań

impreza zamknięta
15
Wrzesień
niedziela

Szerominek

Dożynki Województwa Mazowieckiego, Teren przy parafii pw. Św. Ojca Pio, ul. Szkolna 119, godz. 19:00
14
Wrzesień
sobota

Skierniewice

szczegóły wkrótce
08
Wrzesień
niedziela

Charsznica

Stadion Sportowy SPARTAK w Miechowie-Charsznicy, godz. 20:00
01
Wrzesień
niedziela

Zakliczyn

Kompleks Rekreacyjno-Sportowy, ul. Kamieniec, godz. 20:00
31
Sierpień
sobota

Wronki

impreza zamknięta
25
Sierpień
niedziela

Siedlec

XXI Wojewódzko-Archidiecezjalne Dożynki Wielkopolskie, godz. 20:30
24
Sierpień
sobota

Kraków

100-lecie Związku Podhalan
23
Sierpień
piątek

Katowice

Symphoethnic, Międzynarodowe Centrum Kongresowe, godz. 20:00
koncert biletowany - szczegóły wkrótce
18
Sierpień
niedziela

Tomaszów Lubelski

Stadion Miejski, Al. Sportowa 8, godz. 20:30
17
Sierpień
sobota

Gniazdów k/Koziegłów

V Festiwal Miłośników Koni i Muzyki "Z Kopyta", godz. 19:30
11
Sierpień
niedziela

Ciechanowiec

Amfiteatr Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka, godz. 20:00
10
Sierpień
sobota

Sępólno Krajeńskie

Stadion Miejski, ul. Chojnicka 19, godz. 21:00
04
Sierpień
niedziela

Osiek Jasielski

"Dni Osieka 2019" - Stała scena na terenie OSiR, godz. 20.00
03
Sierpień
sobota

Jeleśnia

ul. Plebańska 1, godz. 20:30
14
Lipiec
niedziela

Piskorowice

Dni Gminy Leżajsk, Stadion Sportowy, godz. 20:45
13
Lipiec
sobota

Iława

Dni Iławy, ul. Biskupska 2, godz. 21:30
07
Lipiec
niedziela

Milówka

Dni Milówki, Amfiteatr nad Sołą, godz. 20:30
06
Lipiec
sobota

Kruszyn

Lotnisko Aeroklubu Włocławskiego w Kruszynie, godz. 20:30
29
Czerwiec
sobota

Kosów Lacki

impreza zamknięta
23
Czerwiec
niedziela

Chełmek k/Oświęcimia

Park Rodzinny, ul. Brzozowa, godz. 20:30
22
Czerwiec
sobota

Błaszki

Stadion Miejski, ul. Sportowa, godz. 21:30
16
Czerwiec
niedziela

Sosnowiec

Plac Papieski, ul. Marszałka Edwarda Rydza Śmigłego, godz. 20.30
15
Czerwiec
sobota

Trąbki Wielkie

GOKSiR, ul. Sportowa 4, godz. 21:00
14
Czerwiec
piątek

Opole

56 Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej, Koncert "Od Opola do Opola"
13
Czerwiec
czwartek

Boszkowo

impreza zamknięta
12
Czerwiec
środa

Zamość

Zamojski Dzień Papieski, Rynek Wielki, godz. 20:00
09
Czerwiec
niedziela

Płock

Dni Płocka, Tereny Zielone przy Orlen Płock Arena, godz. 19:00
08
Czerwiec
sobota

Wola Chorzelowska

impreza zamknięta
06
Czerwiec
czwartek

Arłamów

impreza zamknięta
02
Czerwiec
niedziela

Warszawa

Plac Piłsudskiego, "Koncert z okazji 40-tej rocznicy I Pielgrzymki JP II do Polski - Wsłuchajcie się w Papieża", godz. 20:30
01
Czerwiec
sobota

Jastrzębie-Zdrój

Stadion Miejski, ul. Harcerska 14b, godz. 21:00
01
Czerwiec
sobota

Zabierzów

Rynek 1, godz. 16:00
31
Maj
piątek

Kraków

Dzień Dziecka, Park Jordana, godz. 15:00
26
Maj
niedziela

Czeladź

XX Festiwal Ave Maria, Rynek, godz. 20:00
25
Maj
sobota

Nysa

Dni Nysy, Stadion Miejski, ul. Kraszewskiego 2, godz. 21:30
21
Maj
wtorek

Kraków

Juwenalia Krakowskie, Klub Studio, ul. Budryka 4, godz. 21:30
17
Maj
piątek

Janów Lubelski

impreza zamknięta
03
Maj
piątek

Wałcz

Wałecka Aleja Gwiazd nad jeziorem Raduń, godz. 18:00
30
Kwiecień
wtorek

Warszawa

"GRAMY DLA EUROPY", Błonia PGE Narodowego, godz. 19:30
15
Kwiecień
poniedziałek

Zakopane

impreza zamknięta
31
Marzec
niedziela

Szczecin

Netto Arena, ul. Władysława Szafera 3/5/7, godz. 18:00
koncert biletowany
30
Marzec
sobota

Bydgoszcz

Filharmonia Pomorska im. J. Paderewskiego, ul. Szwalbego 6, godz. 19:00
Koncert Bedoes - finał trasy promującej płytę "Kwiat Polskiej Młodzieży" - występ gościnny
17
Marzec
niedziela

Łowicz

impreza zamknięta
16
Marzec
sobota

Włocławek

impreza zamknięta
02
Marzec
sobota

WARSZAWA

Klub Stodoła
Bedoes & Kubi Producent - występ gościnny
28
Luty
czwartek

Rzeszów

Filharmonia Podkarpacka, ul. Fryderyka Chopina 30, godz. 18:00
koncert biletowany
27
Luty
środa

Łódź

Atlas Arena, ul. Bandurskiego 7
Artyści Przeciw Nienawiści
22
Luty
piątek

Bielsko-Biała

Koncert Bedoes, RUDEBOY CLUB, godz. 19:00 - występ gościnny
02
Luty
sobota

Narwil

impreza zamknięta
27
Styczeń
niedziela

Ryczywół

Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Szkolna 1, godz. 19:00
koncert kolęd i pastorałek
26
Styczeń
sobota

Częstochowa

Filharmonia Częstochowska im.Bronisława Hubermana, ul.Wilsona 16, godz. 18:00
koncert kolęd i pastorałek
25
Styczeń
piątek

Piekary Śląskie

Bazylika Piekarska, godz. 19.00
koncert kolęd i pastorałek
21
Styczeń
poniedziałek

Warszawa

impreza zamknięta
20
Styczeń
niedziela

KATOWICE

Katowice Szopienice - Kościół pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy, ul. Siewna 25, godz. 18:00
koncert kolęd i pastorałek
12
Styczeń
sobota

Wuppertal

Stadthalle Wuppertal, Johannisberg 40, godz. 16:00 oraz 20:00
koncert kolęd i pastorałek - impreza biletowana
10
Styczeń
czwartek

Leszno

Hala Sportowo-Widowiskowa Trapez, ul. Zygmunta Starego 1, godz. 19:00
koncert kolęd i pastorałek
08
Styczeń
wtorek

Białystok

Opera i Filharmonia Podlaska – Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku, ul. Odeska 1, godz.19:00
dobroczynny koncert kolęd i pastorałek
05
Styczeń
sobota

Tarnów

Centrum Sztuki Mościce, ul. Traugutta 1, godz. 17:00
Gala Jubileuszowa - 25 lat Radia RDN - impreza zamknięta
05
Styczeń
sobota

Dębica

impreza zamknięta
03
Styczeń
czwartek

Strzelce Opolskie

impreza zamknięta
app_store app_music itunes spotify spotify deezer muzodajnia
Copyright © 2017 Golec uOrkiestra. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona używa ciasteczek
projekt i wdrożenie: czek.it