x

Manager

Katarzyna Czajkowska-Golec

tel. +48 501 782 519
e-mail: katarzynaczajkowska@golec.pl

 

Rekomendowane firmy do obsługi koncertów:

 

Realizacja dźwięku FOH
(nagłośnienie):

Damian Kubacki
Dyr. zespołu akustyków
tel. +48 696 541 215
e-mail: damiano1111@o2.pl

Realizacja światła:

Marcin Smosarki
tel. +48 535 402 731
e-mail: marcinsmosarski@wp.pl

Multimedia:

Stanisław Golec
tel. +48 501 220 262
e-mail: golec.art@gmail.com

Golec uOrkiestra Tour

04
styczeń
wtorek

Zabrze

Kościół pw. św. Andrzeja Apostoła, ul. Wolności 196, godz. 18:00
Koncert kolęd i pastorałek
08
styczeń
sobota

Wrocław

Bazylika Garnizonowa pw. św. Elżbiety, ul. Św. Elżbiety 1/4, godz. 19.30
Koncert kolęd i pastorałek
09
styczeń
niedziela

Wrocław

Kościół pw. Opatrzności Bożej, ul. Nowodworska 64, godz. 19.00
Koncert kolęd i pastorałek
14
styczeń
piątek

Kobylnica

Hala sportowo-widowiskowa, ul. Główna 63, godz. 19:00
Koncert kolęd i pastorałek
15
styczeń
sobota

Zgierz

Kościół pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej, Pl. Jana Pawła II 2, godz.19.00
Koncert kolęd i pastorałek
16
styczeń
niedziela

Oborniki Wielkopolskie

Kościół pw. św. Józefa, ul. Lipowa 10, godz. 17.00
Koncert kolęd i pastorałek
21
styczeń
piątek

Pogorzela

Kościół pw. Najświętszego Serca Jezusowego, godz. 17.00
Koncert kolęd i pastorałek
22
styczeń
sobota

Złotoryja

Kościół pw. Narodzenia NMP, Pl. Niepodległości, godz. 17.00
Koncert kolęd i pastorałek
23
styczeń
niedziela

Kamieniec Ząbkowicki

Kościół pw. Wniebowzięcia NMP, ul. Kolejowa 20, godz. 17.30
Koncert kolęd i pastorałek
30
styczeń
niedziela

Tarnobrzeg

Hala widowiskowo-sportowa, Al. Niepodległości 2, godz. 19:30
Koncert kolęd i pastorałek
05
marzec
sobota

Bruksela

Teatr Saint-Michel, Pere Eudore Devroye 2, godz. 19:30
20
marzec
niedziela

Bydgoszcz

Opera Nova, ul. Marszałka Focha 5, godz. 15:00
25
marzec
piątek

Zabrze

Dom Muzyki i Tańca, godz.18:00
Koncert w ramach imprezy "Zielona Wyspa Śląsk"
04
kwiecień
poniedziałek

Wisła

Impreza zamknięta
15
kwiecień
piątek

Rabka

Impreza zamknięta
30
kwiecień
sobota

Łódź

Impreza zamknięta
01
maj
niedziela

Wadowice

Rynek, godz. 19:40
03
maj
wtorek

Stalowa Wola

Plac Piłsudskiego, godz. 20:30
06
maj
piątek

Winnica (Ukraina)

Dom Oficerów, godz. 19:00
Koncert z okazji obchodów Światowego Dnia Polonii i Polaków za Granicą
11
maj
środa

Zakopane

Impreza zamknięta
25
maj
środa

Olsztyn

Impreza zamknięta
27
maj
piątek

Nysa

Stadion, ul. Kraszewskiego, godz. 22:30
28
maj
sobota

Siedlce

Stadion Pogoń, ul. Wojskowa 5, godz. 21.00
04
czerwiec
sobota

Stara Miłosna

Impreza zamknięta
04
czerwiec
sobota

Łódź

Hala Atlas Arena, Al. Bandurskiego 7, godz.11.00
10
czerwiec
piątek

Pełczyce

Stadion, ul. Chrobrego 5B, godz.22.00
11
czerwiec
sobota

Pruszcz Gdański

Stadion, ul. Chopina 34, godz. 22.30
12
czerwiec
niedziela

Kraków

Rynek Główny, godz. 20:00
Koncert w ramach Festiwalu Zaczarowanej Piosenki organizowanego przez fundację Anny Dymnej
15
czerwiec
środa

Zamość

Rynek Wielki, godz. 20.00
17
czerwiec
piątek

Poznań

Impreza zamknięta
18
czerwiec
sobota

Łomża

Impreza zamknięta
19
czerwiec
niedziela

Tychy

Parking przy hali widowiskowo-sportowej, ul. Piłsudskiego 20, godz. 20:15
22
czerwiec
środa

Krotoszyn

Impreza zamknięta
24
czerwiec
piątek

Uniejów

Kompleks termalno-rekreacyjny, godz. 20:00
25
czerwiec
sobota

Teresin

Stadion GOSiR, godz. 20:00
26
czerwiec
niedziela

Morawica

Teren przy zbiorniku retencyjno-rekreacyjnym, godz. 20:00
02
lipiec
sobota

Sucha Beskidzka

Miejski Ośrodek Kultury ZAMEK, godz. 20:30
03
lipiec
niedziela

Lublin

Lubelski Rynek Hurtowy, ul. Elizówka 65, godz. 19.30
07
lipiec
czwartek

Jaśkowice

Stadion LKS, godz. 19:00
Koncert charytatywny na rzecz Paulinki Stolarz
09
lipiec
sobota

Rzepin

Terminal PKP Cargo, ul. Zachodnia, godz.21.00
10
lipiec
niedziela

Dobra

Park im. Małachowskich, godz. 20.00
30
lipiec
sobota

Wrocław

Pergola, ul. Wystawowa 1, godz. 20:00
Koncert inaugurujący XV Światowe Letnie Igrzyska Polonijne. Transmisja w TV Polonia.
31
lipiec
niedziela

Rydułtowy

Błonia, godz. 19:30
Koncert przeniesiony z dnia 30.06.2011
05
sierpień
piątek

Elbląg

Kompleks treningowy Olimpia, godz. 19.15
06
sierpień
sobota

Węgierska Górka

Bulwar obok hali widowiskowo-sportowej, godz. 21:00
13
sierpień
sobota

Stary Sącz

Rynek, godz. 19.00
15
sierpień
poniedziałek

Osiek

Amfiteatr, godz. 19:00
Koncert w ramach XV Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej Gospel
18
sierpień
czwartek

Strzegom

Stadion OSiR, godz. 19:00
20
sierpień
sobota

Miękinia

Stadion, godz. 20:00
21
sierpień
niedziela

Kobierzyce

Stadion, ul. Wspólna 2, godz. 20.30
28
sierpień
niedziela

Nowy Tomyśl

Park Kultury i Wypoczynku, godz. 20.30
03
wrzesień
sobota

Kielce

Amfiteatr Kadzielnia, godz. 20:00
04
wrzesień
niedziela

Gorzkowice

Stadion GUKS, godz.19:00
10
wrzesień
sobota

Tarnów

Rynek, godz. 16.30
10
wrzesień
sobota

Krynica-Zdrój

Deptak Krynicki, godz. 21:00
11
wrzesień
niedziela

Wyszków

Stadion WOSiR, godz. 20:00
11
wrzesień
niedziela

Raszyn

Impreza zamknięta
15
wrzesień
czwartek

Gdańsk

Impreza zamknięta
18
wrzesień
niedziela

Żagań

Podzamcze Pałacu Książęcego, ul. Szprotawska 4, godz. 20.00
23
wrzesień
piątek

Warszawa

Impreza zamknięta
25
wrzesień
niedziela

Dębno

Rynek, godz. 18.30
08
październik
sobota

Warszawa

Impreza zamknięta
27
listopad
niedziela

Czeski Cieszyn

Kościół ewangelicko-augsburski pw. apostołów Piotra i Pawła, godz. 16:30
Koncert kolęd i pastorałek
03
grudzień
sobota

Warszawa

Teatr Wielki, godz. 20:00
Koncert z okazji jubileuszu 15-lecia Fundacji Polsat
04
grudzień
niedziela

Toruń

Uniwersytet Mikołaja Kopernika, godz. 18:00
13
grudzień
wtorek

Warszawa

Pałac Prymasowski, ul. Senatorska 13/15, godz. 19:00
Koncert w ramach promocji albumu "Strój górali podhalańskich" (wyd: Fundacja Braci Golec)
14
grudzień
środa

Warszawa

Impreza zamknięta
16
grudzień
piątek

Getafe (Hiszpania)

Auditorio Federico Garcia Lorca, Ramón y Cajal 22, godz. 19:00
Koncert uświetniający 10 jubileusz stowarzyszenia polonijnego "Nasz Dom"
18
grudzień
niedziela

Warszawa

Teatr Wielki, godz. 20.00
Występ z okazji jubileuszu 20-lecia Telewizji Polsat
20
grudzień
wtorek

Brzeg

Impreza zamknięta
31
grudzień
sobota

Warszawa

"Sylwestrowa Moc Przebojów", Plac Konstytucji, godz. 22:00
Transmisja w telewizji Polsat
app_store app_music itunes spotify spotify deezer muzodajnia
Copyright © 2017 Golec uOrkiestra. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona używa ciasteczek
projekt i wdrożenie: czek.it