x

Manager

Katarzyna Czajkowska-Golec

tel. +48 501 782 519
e-mail: katarzynaczajkowska@golec.pl

orkiestragolec@gmail.com

 

Rekomendowane firmy do obsługi koncertów:

 

Realizacja dźwięku FOH
(nagłośnienie):

Damian Kubacki
Dyr. zespołu akustyków
tel. +48 696 541 215
e-mail: damiano1111@o2.pl

Realizacja światła:

Marcin Smosarki
tel. +48 535 402 731
e-mail: marcinsmosarski@wp.pl

Multimedia:

Stanisław Golec
tel. +48 501 220 262
e-mail: golec.art@gmail.com

Golec uOrkiestra Tour

20
kwiecień
sobota

Biała Podlaska

Impreza zamknięta
04
maj
sobota

Kutno

Szczegóły wkrótce
11
maj
sobota

Rzeszów

Szczegóły wkrótce
Juwenalia
14
maj
wtorek

Kraków

Szczegóły wkrótce
Juwenalia
17
maj
piątek

Białystok

Szczegóły wkrótce
Juwenalia
18
maj
sobota

Śmigiel

Szczegóły wkrótce
24
maj
piątek

Sopot

Opera Leśna
Koncert Jubileuszowy Polsat SuperHit Festiwal 2024
26
maj
niedziela

Tomaszów Mazowiecki

Szczegóły wkrótce
01
czerwiec
sobota

Włocławek

Szczegóły wkrótce
04
czerwiec
wtorek

Zakopane

Impreza zamknięta
07
czerwiec
piątek

Żmigród

Targowisko, ul. Czereśniowa, godz. 21.00
08
czerwiec
sobota

Buk

Stadion, ul. Sportowa 14, godz. 21.30
14
czerwiec
piątek

Alwernia

Szczegóły wkrótce
15
czerwiec
sobota

Sosnowiec

Plac Papieski
16
czerwiec
niedziela

Stary Sącz

Plac przy Diecezjalnym Centrum Pielgrzymowania, godz. 20.00
22
czerwiec
sobota

Konin

Błonia, godz. 20.30
23
czerwiec
niedziela

Morawica

Szczegóły wkrótce
28
czerwiec
piątek

Szprotawa

Szczegóły wkrótce
29
czerwiec
sobota

Staroźreby

Stadion, ul. Wiatraczna 14, godz. 20.00
30
czerwiec
niedziela

Swarzędz

Polana Miejska, godz. 20.00
07
lipiec
niedziela

Milówka

Amfiteatr, godz 20.00
13
lipiec
sobota

Ząbkowice Śląskie

Szczegóły wkrótce
21
lipiec
niedziela

Błażowa

Szczegóły wkrótce
03
sierpień
sobota

Toruń

Szczegóły wkrótce
04
sierpień
niedziela

Pawłów

Kompleks Sportowy GOKSiR, godz. 21.00
24
sierpień
sobota

Jasieniec

Szczegóły wkrótce
25
sierpień
niedziela

Kolbuszowa

Szczegóły wkrótce
31
sierpień
sobota

Julinek

Szczegóły wkrótce
01
wrzesień
niedziela

Raszyn

Szczegóły wkrótce
05
wrzesień
czwartek

Gniew

Zamek, godz. 16.00
06
wrzesień
piątek

Gniew

Impreza zamknięta
07
wrzesień
sobota

Puławy

Impreza zamknięta
08
wrzesień
niedziela

Biała

Szczegóły wkrótce
14
wrzesień
sobota

Karpacz

Impreza zamknięta
21
wrzesień
sobota

Nowa Pogorzel

Impreza zamknięta

02
styczeń
wtorek

Kraków

ICE Congress Centre, godz. 19.00
Koncert kolęd i pastorałek
03
styczeń
środa

Katowice

Miasto Ogrodów, godz. 19.00
Koncert kolęd i pastorałek
04
styczeń
czwartek

Gliwice

Mała Arena, godz. 19.00
Koncert kolęd i pastorałek
05
styczeń
piątek

Lublin

Centrum Spotkania Kultur, godz. 17.30
Koncert kolęd i pastorałek
06
styczeń
sobota

Bielsko–Biała

Bielskie Centrum Kultury, godz. 19.00
Koncert kolęd i pastorałek
06
styczeń
sobota

Bielsko–Biała

Bielskie Centrum Kultury, godz. 16.00
Koncert kolęd i pastorałek
07
styczeń
niedziela

Warszawa

Arena Ursynów, ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego 122, godz. 18.00
Koncert kolęd i pastorałek
11
styczeń
czwartek

Głubczyce

Szczegóły wkrótce
13
styczeń
sobota

Castrop–Rauxel, Niemcy

Europahalle, Europapatz 6
Koncert kolęd i pastorałek
14
styczeń
niedziela

Frankfurt nad Menem, Niemcy

Stadthalle, Waldstr. 312
Koncert kolęd i pastorałek
15
styczeń
poniedziałek

Łódź

Teatr Wielki, godz. 17.30
Koncert kolęd i pastorałek
16
styczeń
wtorek

Częstochowa

Filharmonia Częstochowska, godz. 17.30
Koncert kolęd i pastorałek
17
styczeń
środa

Warszawa

Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego, ul. Z. Modzelewskiego 59, godz. 20.00
Wstęp wolny
19
styczeń
piątek

Nowy Sącz

Kościół p.w. Matki Bożej Niepokalanej, ul. Królowej Jadwigi 44, godz. 19.00
Koncert kolęd i pastorałek
20
styczeń
sobota

Żyrardów

Kościół p.w. Matki Bożej Pocieszenia, godz. 19.00
Koncert kolęd i pastorałek
21
styczeń
niedziela

Olsztyn

Nowa Urania, godz. 18.00
Koncert kolęd i pastorałek
26
styczeń
piątek

Syców

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul Komorowska 2, godz. 18.00
Koncert kolęd i pastorałek
27
styczeń
sobota

Seroczyn

Kościół Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny, ul. Mińska 4, godz. 17.00
Koncert kolęd i pastorałek
28
styczeń
niedziela

Wieniawa

Hala Sportowa, ul. Szkolna 6, godz. 18.00
Koncert kolęd i pastorałek
11
luty
niedziela

Skrzyszów

Hala Sportowa, godz. 20.00
Koncert charytatywny
24
luty
sobota

Golina

Hala Widowiskowo - Sportowa, ul. Wolności 20a, 62-590 Golina, godz. 18.00
Gala Noworoczna
08
marzec
piątek

Września

Zaplecze Dydaktyczno-Sportowe, ul. Wojska Polskiego 1, godz. 18.00
09
marzec
sobota

Margonin

Hala Sportowa, godz. 19.00
16
marzec
sobota

Ozorków

Hala Sportowa „Wodnik”, ul. Traugutta 2, godz. 18.00
19
marzec
wtorek

Sieradz

Hala Namiotowa, Podzamcze 8, godz. 19.00
24
marzec
niedziela

Rzeszów

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe G2A Arena, godz. 17.00
Festiwal Psalmów Dawidowych
04
kwiecień
czwartek

Włocławek

Hala widowiskowo - Sportowa, godz. 18.00
05
kwiecień
piątek

Chocianów

Rynek, godz. 18.00
13
kwiecień
sobota

Wilno

Compensa, ul. Kernaves 84, godz. 18.00
app_store app_music itunes spotify spotify deezer muzodajnia
Copyright © 2017 Golec uOrkiestra. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona używa ciasteczek
projekt i wdrożenie: czek.it