x

Manager

Katarzyna Czajkowska-Golec
tel. +48 501 78 25 19
e-mail: katarzynaczajkowska@golec.pl

Rekomendowane firmy do obsługi koncertów:

 

Realizacja dźwięku FOH
(nagłośnienie):

Damian Kubacki
Dyr. zespołu akustyków
tel. +48 696 541 215
e-mail: damiano1111@o2.pl

Realizacja odsłuchu:

Michał Mika
tel: +48 512 465 137
e-mail: mikers@120db.pl

Realizacja światła:

Robert Janiak
tel. +48 694 211 797
e-mail: robert@stagevision.pl

Marcin Smosarki
tel. +48 535 402 731
e-mail: marcinsmosarski@wp.pl

Multimedia:

Stanisław Golec
tel. +48 501 220 262
e-mail: golec.art@gmail.com

Golec uOrkiestra Tour

31
Grudzień
sobota

Warszawa

"Sylwestrowa Moc Przebojów", Plac Konstytucji, godz. 22:00
Transmisja w telewizji Polsat
20
Grudzień
wtorek

Brzeg

Impreza zamknięta
18
Grudzień
niedziela

Warszawa

Teatr Wielki, godz. 20.00
Występ z okazji jubileuszu 20-lecia Telewizji Polsat
16
Grudzień
piątek

Getafe (Hiszpania)

Auditorio Federico Garcia Lorca, Ramón y Cajal 22, godz. 19:00
Koncert uświetniający 10 jubileusz stowarzyszenia polonijnego "Nasz Dom"
14
Grudzień
środa

Warszawa

Impreza zamknięta
13
Grudzień
wtorek

Warszawa

Pałac Prymasowski, ul. Senatorska 13/15, godz. 19:00
Koncert w ramach promocji albumu "Strój górali podhalańskich" (wyd: Fundacja Braci Golec)
04
Grudzień
niedziela

Toruń

Uniwersytet Mikołaja Kopernika, godz. 18:00
03
Grudzień
sobota

Warszawa

Teatr Wielki, godz. 20:00
Koncert z okazji jubileuszu 15-lecia Fundacji Polsat
27
Listopad
niedziela

Czeski Cieszyn

Kościół ewangelicko-augsburski pw. apostołów Piotra i Pawła, godz. 16:30
Koncert kolęd i pastorałek
08
Październik
sobota

Warszawa

Impreza zamknięta
25
Wrzesień
niedziela

Dębno

Rynek, godz. 18.30
23
Wrzesień
piątek

Warszawa

Impreza zamknięta
18
Wrzesień
niedziela

Żagań

Podzamcze Pałacu Książęcego, ul. Szprotawska 4, godz. 20.00
15
Wrzesień
czwartek

Gdańsk

Impreza zamknięta
11
Wrzesień
niedziela

Raszyn

Impreza zamknięta
11
Wrzesień
niedziela

Wyszków

Stadion WOSiR, godz. 20:00
10
Wrzesień
sobota

Krynica-Zdrój

Deptak Krynicki, godz. 21:00
10
Wrzesień
sobota

Tarnów

Rynek, godz. 16.30
04
Wrzesień
niedziela

Gorzkowice

Stadion GUKS, godz.19:00
03
Wrzesień
sobota

Kielce

Amfiteatr Kadzielnia, godz. 20:00
28
Sierpień
niedziela

Nowy Tomyśl

Park Kultury i Wypoczynku, godz. 20.30
21
Sierpień
niedziela

Kobierzyce

Stadion, ul. Wspólna 2, godz. 20.30
20
Sierpień
sobota

Miękinia

Stadion, godz. 20:00
18
Sierpień
czwartek

Strzegom

Stadion OSiR, godz. 19:00
15
Sierpień
poniedziałek

Osiek

Amfiteatr, godz. 19:00
Koncert w ramach XV Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej Gospel
13
Sierpień
sobota

Stary Sącz

Rynek, godz. 19.00
06
Sierpień
sobota

Węgierska Górka

Bulwar obok hali widowiskowo-sportowej, godz. 21:00
05
Sierpień
piątek

Elbląg

Kompleks treningowy Olimpia, godz. 19.15
31
Lipiec
niedziela

Rydułtowy

Błonia, godz. 19:30
Koncert przeniesiony z dnia 30.06.2011
30
Lipiec
sobota

Wrocław

Pergola, ul. Wystawowa 1, godz. 20:00
Koncert inaugurujący XV Światowe Letnie Igrzyska Polonijne. Transmisja w TV Polonia.
10
Lipiec
niedziela

Dobra

Park im. Małachowskich, godz. 20.00
09
Lipiec
sobota

Rzepin

Terminal PKP Cargo, ul. Zachodnia, godz.21.00
07
Lipiec
czwartek

Jaśkowice

Stadion LKS, godz. 19:00
Koncert charytatywny na rzecz Paulinki Stolarz
03
Lipiec
niedziela

Lublin

Lubelski Rynek Hurtowy, ul. Elizówka 65, godz. 19.30
02
Lipiec
sobota

Sucha Beskidzka

Miejski Ośrodek Kultury ZAMEK, godz. 20:30
26
Czerwiec
niedziela

Morawica

Teren przy zbiorniku retencyjno-rekreacyjnym, godz. 20:00
25
Czerwiec
sobota

Teresin

Stadion GOSiR, godz. 20:00
24
Czerwiec
piątek

Uniejów

Kompleks termalno-rekreacyjny, godz. 20:00
22
Czerwiec
środa

Krotoszyn

Impreza zamknięta
19
Czerwiec
niedziela

Tychy

Parking przy hali widowiskowo-sportowej, ul. Piłsudskiego 20, godz. 20:15
18
Czerwiec
sobota

Łomża

Impreza zamknięta
17
Czerwiec
piątek

Poznań

Impreza zamknięta
15
Czerwiec
środa

Zamość

Rynek Wielki, godz. 20.00
12
Czerwiec
niedziela

Kraków

Rynek Główny, godz. 20:00
Koncert w ramach Festiwalu Zaczarowanej Piosenki organizowanego przez fundację Anny Dymnej
11
Czerwiec
sobota

Pruszcz Gdański

Stadion, ul. Chopina 34, godz. 22.30
10
Czerwiec
piątek

Pełczyce

Stadion, ul. Chrobrego 5B, godz.22.00
04
Czerwiec
sobota

Łódź

Hala Atlas Arena, Al. Bandurskiego 7, godz.11.00
04
Czerwiec
sobota

Stara Miłosna

Impreza zamknięta
28
Maj
sobota

Siedlce

Stadion Pogoń, ul. Wojskowa 5, godz. 21.00
27
Maj
piątek

Nysa

Stadion, ul. Kraszewskiego, godz. 22:30
25
Maj
środa

Olsztyn

Impreza zamknięta
11
Maj
środa

Zakopane

Impreza zamknięta
06
Maj
piątek

Winnica (Ukraina)

Dom Oficerów, godz. 19:00
Koncert z okazji obchodów Światowego Dnia Polonii i Polaków za Granicą
03
Maj
wtorek

Stalowa Wola

Plac Piłsudskiego, godz. 20:30
01
Maj
niedziela

Wadowice

Rynek, godz. 19:40
30
Kwiecień
sobota

Łódź

Impreza zamknięta
15
Kwiecień
piątek

Rabka

Impreza zamknięta
04
Kwiecień
poniedziałek

Wisła

Impreza zamknięta
25
Marzec
piątek

Zabrze

Dom Muzyki i Tańca, godz.18:00
Koncert w ramach imprezy "Zielona Wyspa Śląsk"
20
Marzec
niedziela

Bydgoszcz

Opera Nova, ul. Marszałka Focha 5, godz. 15:00
05
Marzec
sobota

Bruksela

Teatr Saint-Michel, Pere Eudore Devroye 2, godz. 19:30
30
Styczeń
niedziela

Tarnobrzeg

Hala widowiskowo-sportowa, Al. Niepodległości 2, godz. 19:30
Koncert kolęd i pastorałek
23
Styczeń
niedziela

Kamieniec Ząbkowicki

Kościół pw. Wniebowzięcia NMP, ul. Kolejowa 20, godz. 17.30
Koncert kolęd i pastorałek
22
Styczeń
sobota

Złotoryja

Kościół pw. Narodzenia NMP, Pl. Niepodległości, godz. 17.00
Koncert kolęd i pastorałek
21
Styczeń
piątek

Pogorzela

Kościół pw. Najświętszego Serca Jezusowego, godz. 17.00
Koncert kolęd i pastorałek
16
Styczeń
niedziela

Oborniki Wielkopolskie

Kościół pw. św. Józefa, ul. Lipowa 10, godz. 17.00
Koncert kolęd i pastorałek
15
Styczeń
sobota

Zgierz

Kościół pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej, Pl. Jana Pawła II 2, godz.19.00
Koncert kolęd i pastorałek
14
Styczeń
piątek

Kobylnica

Hala sportowo-widowiskowa, ul. Główna 63, godz. 19:00
Koncert kolęd i pastorałek
09
Styczeń
niedziela

Wrocław

Kościół pw. Opatrzności Bożej, ul. Nowodworska 64, godz. 19.00
Koncert kolęd i pastorałek
08
Styczeń
sobota

Wrocław

Bazylika Garnizonowa pw. św. Elżbiety, ul. Św. Elżbiety 1/4, godz. 19.30
Koncert kolęd i pastorałek
04
Styczeń
wtorek

Zabrze

Kościół pw. św. Andrzeja Apostoła, ul. Wolności 196, godz. 18:00
Koncert kolęd i pastorałek
app_store app_music itunes spotify spotify deezer muzodajnia
Copyright © 2017 Golec uOrkiestra. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona używa ciasteczek
projekt i wdrożenie: czek.it