x

Manager

Katarzyna Czajkowska-Golec

tel. +48 501 78 25 19
e-mail: katarzynaczajkowska@golec.pl

Rekomendowane firmy do obsługi koncertów:

 

Realizacja dźwięku FOH
(nagłośnienie):

Damian Kubacki
Dyr. zespołu akustyków
tel. +48 696 541 215
e-mail: damiano1111@o2.pl

Realizacja odsłuchu:

Michał Mika
tel: +48 512 465 137
e-mail: mikers@120db.pl

Realizacja światła:

Robert Janiak
tel. +48 694 211 797
e-mail: robert@stagevision.pl

Marcin Smosarki
tel. +48 535 402 731
e-mail: marcinsmosarski@wp.pl

Multimedia:

Stanisław Golec
tel. +48 501 220 262
e-mail: golec.art@gmail.com

Golec uOrkiestra Tour

31
Grudzień
poniedziałek

Katowice

Plac przed Halą Spodek, godz. 23:30
Transmisja w TV Polonia i TV Katowice
29
Grudzień
sobota

Koniaków

Kościół pw. św. Bartłomieja Apostoła, godz. 16.00
Koncert kolęd i pastorałek zwieńczający obchody Jubileuszu 300-lecia Koniakowa.
21
Grudzień
piątek

Gdańsk

Impreza zamknięta
03
Grudzień
poniedziałek

Jesionka

Impreza zamknięta
30
Listopad
piątek

Pszczyna

Impreza zamknięta
25
Listopad
niedziela

Zabrze

Dom Muzyki i Tańca, godz. 17.00
23
Listopad
piątek

Warszawa

Impreza zamknięta
14
Październik
niedziela

Toronto

Hala Litewska, Canada Mississagua, 2185 Stavebank, 5:00 PM
13
Październik
sobota

Chicago (USA)

Copernicus Center, 5216 W. Lawrence Ave, Chicago IL, 8:00 PM
07
Październik
niedziela

New Britain

New Britain High School-Auditorium, 110 Mill Street, New Britain CT, 5:00 PM
06
Październik
sobota

New Jersey

Polish American Cultural Center, 1-3 Monroe Street Passaic NJ 07055, 7.00 PM
05
Październik
piątek

New York

Polski Dom Narodowy, 261 Driggs Avenue, Brooklyn NY, 8:00 PM
28
Wrzesień
piątek

Wieliczka

Impreza zamknięta
21
Wrzesień
piątek

Gołuń

Impreza zamknięta
09
Wrzesień
niedziela

Dzierżoniów

Stadion Miejski, ul. Wrocławska 49, godz. 20.00
08
Wrzesień
sobota

Pruszków

Stadion MZOS "Znicz", godz. 21.00
02
Wrzesień
niedziela

Łękawa

Teren OSP, godz. 21.30
01
Wrzesień
sobota

Elbląg

Podzamcze, godz. 21.00
31
Sierpień
piątek

Zabrze

Dom Muzyki i Tańca, godz. 17.00
Koncert w ramach Jubileuszowego XXV Międzynarodowego Studenckiego Festiwalu Folklorystycznego
26
Sierpień
niedziela

Milanówek

Stadion Sportowy, ul.Turczynek 8, godz. 21.30
25
Sierpień
sobota

Lubawa

Stadion MOSiR, godz. 20:30
24
Sierpień
piątek

Tuchola

Scena w pobliżu ul. Świeckiej i ul. Przemysłowej, godz. 20.00
19
Sierpień
niedziela

Pszczyna

Park Zamkowy, godz. 20.30
18
Sierpień
sobota

Lelów

Plac przy ul. Szczekocińskiej, godz. 20.00
Koncert w ramach IX Festiwal Kultury Polskiej i Żydowskiej "Ciulimu-Czulentu"
15
Sierpień
środa

Ryglice

Rynek, godz. 20:30
12
Sierpień
niedziela

Firlej

Teren GOSiR, godz. 21:00
12
Sierpień
niedziela

Łęczna

Impreza zamknięta
11
Sierpień
sobota

Grajewo

Plac przed klubem "Hades", godz. 20.00
05
Sierpień
niedziela

Lubaczów

Basznia Dolna, godz. 21:00
Koncert w ramach Festiwalu Kultur i Kresowego Jadła
04
Sierpień
sobota

Pisz

Stadion Miejski, godz. 21:00
14
Lipiec
sobota

Jabłonowo Pomorskie

Rynek, godz. 21:00
13
Lipiec
piątek

Wieluń

Impreza zamknięta
08
Lipiec
niedziela

Tryńcza

Plac rekreacyjny przy Urzędzie Gminy, godz. 20.30
07
Lipiec
sobota

Janikowo

Stadion Miejski, godz. 21:00
06
Lipiec
piątek

Miastko

Plac rekreacyjny "Kaczy Dołek", godz. 21:00
01
Lipiec
niedziela

Buczek

Plac przy ul. Parkowej, godz. 21:30
30
Czerwiec
sobota

Pobiedziska

Plaża przy Jeziorze Biezdruchowo, godz. 21.00
29
Czerwiec
piątek

Koszęcin

Siedziba Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk, ul. Zamkowa 3, godz. 20.00
24
Czerwiec
niedziela

Sielec

Zakątek Świętokrzyski, godz. 17:00
23
Czerwiec
sobota

Andrychów

Pl. Adama Mickiewicza, godz. 21.00
17
Czerwiec
niedziela

Pawłów

Stadion, godz.20.00
16
Czerwiec
sobota

Nowa Sól

Scena Główna, godz. 20:30
15
Czerwiec
piątek

Jaworzno

Stadion Sportowy MCKiS, godz. 20:00
03
Czerwiec
niedziela

Środa Wielkopolska

Park Łazienki, godz. 20.30
02
Czerwiec
sobota

Bolesław

Park miejski, godz. 20:30
31
Maj
czwartek

Lublin

Hala MOSiR "Bystrzyca", Al. Zygmuntowskie 4, godz.18.30
30
Maj
środa

Cieszyn

Hala widowiskowo-sportowa, ul.Sportowa 1, godz. 18:30
27
Maj
niedziela

Krotoszyn

Błonie, ul. Sportowa, godz. 21.00
26
Maj
sobota

Gdańsk

Ergo Arena, godz. 21:00
Występ w ramach Top Trendy Festival. Transmisja na antenie telewizji Polsat od godz. 20:00.
20
Maj
niedziela

Pacanów

Teren przed Europejskim Centrum Koziołka Matołka, godz. 19:00
Koncert z okazji 79. urodzin Koziołka Matołka. Transmisja w Programie 1 TVP.
14
Maj
poniedziałek

Katowice

Impreza zamknięta
12
Maj
sobota

Legnica

Rynek, godz. 18.30
12
Kwiecień
czwartek

Kielce

Impreza zamknięta
01
Kwiecień
niedziela

Wrocław

Sala Koncertowa Radia Wrocław, ul. Karkonoska 10, godz.18:00
Koncert biletowany
19
Luty
niedziela

Biłgoraj

Hala Sportowa, ul. Cegielniana 24, godz. 16.00
18
Luty
sobota

Szczyrk

Impreza zamknięta
11
Luty
sobota

Szczyrk

Impreza zamknięta
04
Luty
sobota

Ryn

Impreza zamknięta
29
Styczeń
niedziela

Wołów

Kościół pw. św. Wawrzyńca, ul. ks. Fr. Bosaka 21, godz.18.00
Koncert kolęd i pastorałek
27
Styczeń
piątek

Warszawa

Impreza zamknięta
26
Styczeń
czwartek

Krynica-Zdrój

Impreza zamknięta
21
Styczeń
sobota

Bielsko-Biała

Kościół pw. św. Andrzeja Boboli, godz. 18.00
Koncert kolęd i pastorałek
19
Styczeń
czwartek

Mielec

Kościół pw. MBNP, ul.Ks. Arczewskiego 1, godz. 19.30
Koncert koled i pastorałek
14
Styczeń
sobota

Essen

Grugahalle, Norbertstr. 1, godz. 19:00
Koncert kolęd i pastorałek
08
Styczeń
niedziela

Krynica-Zdrój

Kościół pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, ul.Czarny Potok 3, godz.16:30
Koncert kolęd i pastorałek
app_store app_music itunes spotify spotify deezer muzodajnia
Copyright © 2017 Golec uOrkiestra. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona używa ciasteczek
projekt i wdrożenie: czek.it