x

Manager

Katarzyna Czajkowska-Golec

tel. +48 501 782 519
e-mail: katarzynaczajkowska@golec.pl

 

Rekomendowane firmy do obsługi koncertów:

 

Realizacja dźwięku FOH
(nagłośnienie):

Damian Kubacki
Dyr. zespołu akustyków
tel. +48 696 541 215
e-mail: damiano1111@o2.pl

Organizacja sceny
oraz realizacja odsłuchów:

Łukasz Pietrzyk
tel. +48 605 611 664
e-mail: biuro@lsound.pl

Realizacja światła:

Robert Janiak
tel. +48 694 211 797
e-mail: robert@stagevision.pl

Marcin Smosarki
tel. +48 535 402 731
e-mail: marcinsmosarski@wp.pl

Multimedia:

Stanisław Golec
tel. +48 501 220 262
e-mail: golec.art@gmail.com

Golec uOrkiestra Tour

29
Grudzień
niedziela

Krzeszów

szczegóły wkrótce
28
Grudzień
sobota

Lublin

Centrum Spotkania Kultur, pl. Teatralny 1, godz. 19:00
koncert kolęd i pastorałek - koncert biletowany
27
Grudzień
piątek

Sulisławice

szczegóły wkrótce
21
Grudzień
sobota

Czechowice-Dziedzice

impreza zamknięta
20
Grudzień
piątek

Bytów

impreza zamknięta
15
Grudzień
niedziela

Strzegom

Parafia Rzymskokatolicka pw. Św App. Piotra i Pawła, pl. Jana Pawła II 10, godz. 18:00
koncert kolęd i pastorałek
14
Grudzień
sobota

Warszawa

szczegóły wkrótce
13
Grudzień
piątek

Lublin

impreza zamknięta
07
Grudzień
sobota

Pelplin

Bzylika Katedralna WNMP, Plac Mariacki 2, godz. 19:00
koncert kolęd i pastorałek
23
Listopad
sobota

Racibórz

Raciborskie Centrum Kultury, ul. Chopina 21, godz. 18:00
20
Listopad
środa

Łódź

impreza zamknięta
19
Listopad
wtorek

Katowice

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa i św. Jana Bosko, ul. Fredry 26, godz. 19:00
Paweł i Łukasz Golec - występ gościnny
11
Listopad
poniedziałek

Warszawa

szczegóły wkrótce
08
Listopad
piątek

Bielsko-Biała

impreza zamknięta
20
Październik
niedziela

Łochów

Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Pałac i Folwark Łochów, ul. M. Konopnickiej 1, godz. 17:00
14
Październik
poniedziałek

Toruń

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki, Aleja Solidarności 1-3, godz. 19:00
Bilety dostępne w kasie Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej oraz na:
28
Wrzesień
sobota

Arłamów

impreza zamknięta
27
Wrzesień
piątek

Poznań

impreza zamknięta
26
Wrzesień
czwartek

Lubin

Regionalne Centrum Sportowe, ul. Odrodzenia 28B, godz. 18:00
21
Wrzesień
sobota

Warszawa

Roztańczony PGE Narodowy
16
Wrzesień
poniedziałek

Warszawa

impreza zamknięta
15
Wrzesień
niedziela

Szerominek

Dożynki Województwa Mazowieckiego, Teren przy parafii pw. Św. Ojca Pio, ul. Szkolna 119, godz. 19:00
14
Wrzesień
sobota

Skierniewice

Skierniewickie Święto Kwiatów, Owoców i Warzyw, Rynek, godz. 22:15
13
Wrzesień
piątek

Chełm

"Lato, Muzyka, Zabawa - Wakacyjna Trasa Dwójki", Park Miejski, Al. Armii Krajowej, godz. 20:30
08
Wrzesień
niedziela

Charsznica

Stadion Sportowy SPARTAK w Miechowie-Charsznicy, ul. Sportowa 1a, godz. 20:00
07
Wrzesień
sobota

Murowana Goślina

impreza zamknięta
06
Wrzesień
piątek

Szczecinek

impreza zamknięta
01
Wrzesień
niedziela

Zakliczyn

Kompleks Rekreacyjno-Sportowy, ul. Kamieniec, godz. 20:00
31
Sierpień
sobota

Wronki

impreza zamknięta
25
Sierpień
niedziela

Siedlec

XXI Wojewódzko-Archidiecezjalne Dożynki Wielkopolskie, ul. Leśna 20, godz. 20:30
24
Sierpień
sobota

Kraków

impreza zamknięta
23
Sierpień
piątek

Katowice

SYMPHOETHNIC, Międzynarodowe Centrum Kongresowe, ul. Sławika i Antalla 1, godz. 20:00
koncert biletowany
18
Sierpień
niedziela

Tomaszów Lubelski

Stadion Miejski, Al. Sportowa 8, godz. 20:30
17
Sierpień
sobota

Gniazdów k/Koziegłów

V Festiwal Miłośników Koni i Muzyki "Z Kopyta", godz. 19:30
15
Sierpień
czwartek

Radzymin

Pl. T. Kościuszki, godz. 21:00
11
Sierpień
niedziela

Ciechanowiec

Amfiteatr Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka, ul. Pałacowa 5, godz. 20:00
10
Sierpień
sobota

Sępólno Krajeńskie

Stadion Miejski, ul. Chojnicka 19, godz. 21:00
04
Sierpień
niedziela

Osiek Jasielski

"Dni Osieka 2019" - Stała scena na terenie OSiR, godz. 20.00
03
Sierpień
sobota

Jeleśnia

ul. Plebańska 1, godz. 20:30
14
Lipiec
niedziela

Piskorowice

Dni Gminy Leżajsk, Stadion Sportowy, godz. 20:45
13
Lipiec
sobota

Iława

Dni Iławy, ul. Biskupska 2, godz. 21:30
07
Lipiec
niedziela

Milówka

Dni Milówki, Amfiteatr nad Sołą, godz. 20:30
06
Lipiec
sobota

Kruszyn

Lotnisko Aeroklubu Włocławskiego w Kruszynie, godz. 20:30
29
Czerwiec
sobota

Kosów Lacki

impreza zamknięta
23
Czerwiec
niedziela

Chełmek k/Oświęcimia

Park Rodzinny, ul. Brzozowa, godz. 20:30
22
Czerwiec
sobota

Błaszki

Stadion Miejski, ul. Sportowa, godz. 21:30
16
Czerwiec
niedziela

Sosnowiec

Plac Papieski, ul. Marszałka Edwarda Rydza Śmigłego, godz. 20.30
15
Czerwiec
sobota

Trąbki Wielkie

GOKSiR, ul. Sportowa 4, godz. 21:00
14
Czerwiec
piątek

Opole

56 Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej, Koncert "Od Opola do Opola"
13
Czerwiec
czwartek

Boszkowo

impreza zamknięta
12
Czerwiec
środa

Zamość

Zamojski Dzień Papieski, Rynek Wielki, godz. 20:00
09
Czerwiec
niedziela

Płock

Dni Płocka, Tereny Zielone przy Orlen Płock Arena, godz. 19:00
08
Czerwiec
sobota

Wola Chorzelowska

impreza zamknięta
06
Czerwiec
czwartek

Arłamów

impreza zamknięta
02
Czerwiec
niedziela

Warszawa

Plac Piłsudskiego, "Koncert z okazji 40-tej rocznicy I Pielgrzymki JP II do Polski - Wsłuchajcie się w Papieża", godz. 20:30
01
Czerwiec
sobota

Jastrzębie-Zdrój

Stadion Miejski, ul. Harcerska 14b, godz. 21:00
01
Czerwiec
sobota

Zabierzów

Rynek 1, godz. 16:00
31
Maj
piątek

Kraków

Dzień Dziecka, Park Jordana, godz. 15:00
26
Maj
niedziela

Czeladź

XX Festiwal Ave Maria, Rynek, godz. 20:00
25
Maj
sobota

Nysa

Dni Nysy, Stadion Miejski, ul. Kraszewskiego 2, godz. 21:30
21
Maj
wtorek

Kraków

Juwenalia Krakowskie, Klub Studio, ul. Budryka 4, godz. 21:30
17
Maj
piątek

Janów Lubelski

impreza zamknięta
03
Maj
piątek

Wałcz

Wałecka Aleja Gwiazd nad jeziorem Raduń, godz. 18:00
30
Kwiecień
wtorek

Warszawa

"GRAMY DLA EUROPY", Błonia PGE Narodowego, godz. 19:30
15
Kwiecień
poniedziałek

Zakopane

impreza zamknięta
31
Marzec
niedziela

Szczecin

Netto Arena, ul. Władysława Szafera 3/5/7, godz. 18:00
koncert biletowany
30
Marzec
sobota

Bydgoszcz

Filharmonia Pomorska im. J. Paderewskiego, ul. Szwalbego 6, godz. 19:00
Koncert Bedoes - finał trasy promującej płytę "Kwiat Polskiej Młodzieży" - występ gościnny
17
Marzec
niedziela

Łowicz

impreza zamknięta
16
Marzec
sobota

Włocławek

impreza zamknięta
02
Marzec
sobota

WARSZAWA

Klub Stodoła
Bedoes & Kubi Producent - występ gościnny
28
Luty
czwartek

Rzeszów

Filharmonia Podkarpacka, ul. Fryderyka Chopina 30, godz. 18:00
koncert biletowany
27
Luty
środa

Łódź

Atlas Arena, ul. Bandurskiego 7
Artyści Przeciw Nienawiści
22
Luty
piątek

Bielsko-Biała

Koncert Bedoes, RUDEBOY CLUB, godz. 19:00 - występ gościnny
02
Luty
sobota

Narwil

impreza zamknięta
27
Styczeń
niedziela

Ryczywół

Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Szkolna 1, godz. 19:00
koncert kolęd i pastorałek
26
Styczeń
sobota

Częstochowa

Filharmonia Częstochowska im.Bronisława Hubermana, ul.Wilsona 16, godz. 18:00
koncert kolęd i pastorałek
25
Styczeń
piątek

Piekary Śląskie

Bazylika Piekarska, godz. 19.00
koncert kolęd i pastorałek
21
Styczeń
poniedziałek

Warszawa

impreza zamknięta
20
Styczeń
niedziela

KATOWICE

Katowice Szopienice - Kościół pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy, ul. Siewna 25, godz. 18:00
koncert kolęd i pastorałek
12
Styczeń
sobota

Wuppertal

Stadthalle Wuppertal, Johannisberg 40, godz. 16:00 oraz 20:00
koncert kolęd i pastorałek - impreza biletowana
10
Styczeń
czwartek

Leszno

Hala Sportowo-Widowiskowa Trapez, ul. Zygmunta Starego 1, godz. 19:00
koncert kolęd i pastorałek
08
Styczeń
wtorek

Białystok

Opera i Filharmonia Podlaska – Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku, ul. Odeska 1, godz.19:00
dobroczynny koncert kolęd i pastorałek
05
Styczeń
sobota

Tarnów

Centrum Sztuki Mościce, ul. Traugutta 1, godz. 17:00
Gala Jubileuszowa - 25 lat Radia RDN - impreza zamknięta
05
Styczeń
sobota

Dębica

impreza zamknięta
03
Styczeń
czwartek

Strzelce Opolskie

impreza zamknięta
app_store app_music itunes spotify spotify deezer muzodajnia
Copyright © 2017 Golec uOrkiestra. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona używa ciasteczek
projekt i wdrożenie: czek.it