x

Manager

Katarzyna Czajkowska-Golec

tel. +48 501 782 519
e-mail: katarzynaczajkowska@golec.pl

 

Rekomendowane firmy do obsługi koncertów:

 

Realizacja dźwięku FOH
(nagłośnienie):

Damian Kubacki
Dyr. zespołu akustyków
tel. +48 696 541 215
e-mail: damiano1111@o2.pl

Organizacja sceny
oraz realizacja odsłuchów:

Łukasz Pietrzyk
tel. +48 605 611 664

Realizacja światła:

Robert Janiak
tel. +48 694 211 797
e-mail: robert@stagevision.pl

Marcin Smosarki
tel. +48 535 402 731
e-mail: marcinsmosarski@wp.pl

Multimedia:

Stanisław Golec
tel. +48 501 220 262
e-mail: golec.art@gmail.com

Golec uOrkiestra Tour

30
grudzień
piątek

Istebna

Szczegóły wkrótce
29
grudzień
czwartek

Poznań

Szczegóły wkrótce
28
grudzień
środa

Bielsko–Biała

Bielskie Centrum Kultury, godz. 20.00
Kolędowanie z Janem Pawłem II
27
grudzień
wtorek

Strzelce Opolskie

Koncert kolęd i pastorałek
15
październik
sobota

Głogów

Impreza zamknięta
02
październik
niedziela

New York

Arena Rumsey Field, Central Park - E 71 St New York, NY 10021, godz. 19.30
Koncert biletowany
01
październik
sobota

New Britain

New Britain High School Auditorium, 110 Mill St New Britain CT, godz. 20.00
30
wrzesień
piątek

Chicago

Joe's Live, 5441 Park Pl, Rosemont, IL 60018, godz. 22.00
Koncert biletowany
24
wrzesień
sobota

Nowy Sącz

Amfiteatr
Koncert biletowany
17
wrzesień
sobota

Żywiec

Impreza zamknięta
11
wrzesień
niedziela

Udanin

Stadion, godz. 20.00
04
wrzesień
niedziela

Kołbiel

Szczegóły wkrótce
03
wrzesień
sobota

Kozienice

Szczegóły wkrótce
28
sierpień
niedziela

Osobnica

Osobnica, godz. 20.30
27
sierpień
sobota

Szczecin

Teatr Letni im. Heleny Majdaniec, ul. Fałata 2, godz. 20.00
Koncert biletowany
21
sierpień
niedziela

Kolbuszowa

Szczegóły wkrótce
20
sierpień
sobota

Brwinów

Plac przy ul. Przejazd, godz. 20.00
14
sierpień
niedziela

Strzegom

Szczegóły wkrótce
13
sierpień
sobota

Szydłów

Dziedziniec Zamku, ul. Szkolna, godz. 20.00
12
sierpień
piątek

Mrągowo

Szczegóły wkrótce
06
sierpień
sobota

Jabłonków

Szczegóły wkrótce
17
lipiec
niedziela

Iwonicz–Zdrój

Plac Dietla, godz. 20.30
16
lipiec
sobota

Myślenice

Szczegóły wkrótce
15
lipiec
piątek
10
lipiec
niedziela

Augustów

Letnia Trasa Dwójki 2022
09
lipiec
sobota

Kaczory

Stadion, ul. Pilska 4, godz. 20.00
08
lipiec
piątek

Dobczyce

Impreza zamknięta
03
lipiec
niedziela

Złoczew

Teren Parku Miejskiego, godz. 22.00
02
lipiec
sobota

Słubice

Stadion, ul. Sportowa 1, godz. 20.00
26
czerwiec
niedziela

Mikołów

Rynek, godz. 19.00
25
czerwiec
sobota

Kikół

Stadion, ul. Kasztelańska, godz. 21.00
24
czerwiec
piątek
19
czerwiec
niedziela

Kadzidło

Zagroda Kurpiowska, ul. Trasa Mazurska 1b, godz. 20.00
18
czerwiec
sobota

Namysłów

Błonia Namysłowskie ul. Sikorskiego, godz. 21.00
17
czerwiec
piątek
17
czerwiec
piątek

Opole

Muzeum Polskiej Piosenki
Prywatne spotkanie z Fanami w ramach MEET&GREET
16
czerwiec
czwartek

Witkowo

Impreza zamknięta
15
czerwiec
środa

Legnica

Teren przy Kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego, godz. 19.30
12
czerwiec
niedziela

Strzegom

Impreza zamknięta
05
czerwiec
niedziela

Leżajsk

Stadion sportowy w Giedlarowej, godz. 20.30
04
czerwiec
sobota

Pniewy

Park Miejski ul. Św. Ducha 11, godz. 21.00
03
czerwiec
piątek

Zakopane

Równia Krupowa, godz. 19.30
29
maj
niedziela

Sławno

Plac Bł. Stefana Wyszyńskiego, godz. 20.00
28
maj
sobota

Krotoszyn

Błonie, ul. Sportowa, godz. 20.00
23
maj
poniedziałek

Białka Tatrzańska

Impreza zamknięta
21
maj
sobota

Zamość

Rynek Wielki 8, godz. 20.00
10
maj
wtorek

Zakopane

Impreza zamknięta
08
maj
niedziela

Warszawa

Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego, ul. Z. Modzelewskiego 59, godz. 19.00
Festiwal Psalmów Dawidowych, Polskie Matki Matkom Ukraińskim
07
maj
sobota

Rzeszów

Campus Politechniki Rzeszowskiej, ul. Powstańców Warszawy
06
maj
piątek

Kozłów

Impreza zamknięta
30
kwiecień
sobota

Wisła

Impreza zamknięta
29
kwiecień
piątek
24
kwiecień
niedziela

Warszawa

Transmisja w TVP 1, godz. 17.15
Udział w koncercie telewizyjnym „Koncert na Dzień Dobra”
22
kwiecień
piątek

Katowice

Pałac Młodzieży, Sala Teatralno - Kinowa, ul. Mikołowska 26, godz. 18.30
Koncert Charytatywny „Serce dla Ukrainy”
24
marzec
czwartek

Rzeszów

Filharmonia Podkarpacka ul. Chopina 30, godz. 19.00
Festiwal Psalmów Dawidowych „Honorując Sprawiedliwych i Ocalonych”
17
marzec
czwartek

Zakopane

Impreza zamknięta
30
styczeń
niedziela

Świniarsko

Kościół Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, godz. 16.00
Koncert kolęd i pastorałek
28
styczeń
piątek

Pieszyce

Kościół Św. Antoniego z Padwy, ul. Ks. Prał. F. Bieleckiego 1, godz. 18.00
Koncert kolęd i pastorałek
27
styczeń
czwartek

Osiek

Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, Osiek gmina Kostomłoty, pow. średzki, godz. 18.00
Koncert kolęd i pastorałek
23
styczeń
niedziela

Rogów

Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa, ul. Raciborska 40, godz. 18.00
Koncert kolęd i pastorałek
22
styczeń
sobota

Kruszyn

Kościół Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, godz. 17.00
Koncert kolęd i pastorałek
19
styczeń
środa

Gdańsk

Kościół św. Ojca Pio, ul. Przemyska 21, godz. 17.30
Kolędowanie z Janem Pawłem II
18
styczeń
wtorek

Wejherowo

Kościół Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, ul. Rybacka 22, godz. 17.30
Kolędowanie z Janem Pawłem II
17
styczeń
poniedziałek

Słupsk

Koncert odwołany
Kolędowanie z Janem Pawłem II
16
styczeń
niedziela

Poznań

Koncert odwołany
Kolędowanie z Janem Pawłem II
15
styczeń
sobota

Poznań

Kościół Nawiedzenia NMP, ul. Bohaterów II Wojny Światowej 88, godz. 17.30
Kolędowanie z Janem Pawłem II
14
styczeń
piątek

Szczecin

Koncert odwołany
Kolędowanie z Janem Pawłem II
13
styczeń
czwartek

Gdańsk

Sala Filharmonii Bałtyckiej, ul. Ołowianka 1, godz. 18.00
Kolędowanie z Janem Pawłem II
12
styczeń
środa

Ostrów Wielkopolski

Arena Ostrów, ul. A. Kowalczyka 1, godz. 18.00
Kolędowanie z Janem Pawłem II
11
styczeń
wtorek

Wrocław

Koncert odwołany
Kolędowanie z Janem Pawłem II
10
styczeń
poniedziałek

Kraków

Centrum Kongresowe ICE, ul. Marii Konopnickiej 17, godz. 18.00
Kolędowanie z Janem Pawłem II
09
styczeń
niedziela

Luszowice

Kościół św. Józefa Oblubieńca NMP, godz. 17.30
Kolędowanie z Janem Pawłem II
08
styczeń
sobota

Lublin

Centrum Spotkania Kultur, Plac Teatralny 1, godz. 18.00
Kolędowanie z Janem Pawłem II
07
styczeń
piątek

Bielsko-Biała

Bielskie Centrum Kultury, ul. J. Słowackiego 27, godz. 18.00 i godz. 20.30
Kolędowanie z Janem Pawłem II
05
styczeń
środa

Łódź

Koncert odwołany
Kolędowanie z Janem Pawłem II
04
styczeń
wtorek

Puławy

Koncert odwołany
Kolędowanie z Janem Pawłem II
03
styczeń
poniedziałek

Białystok

Sala Opery i Filharmonii Podlaskiej, ul. Odeska 1, godz. 18.00
Kolędowanie z Janem Pawłem II
02
styczeń
niedziela

Ruda Śląska

Kościół Trójcy Przenajświętszej, ul. Tunkla 2, godz. 19.00
Koncert kolęd i pastorałek
app_store app_music itunes spotify spotify deezer muzodajnia
Copyright © 2017 Golec uOrkiestra. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona używa ciasteczek
projekt i wdrożenie: czek.it