GOLEC UORKIESTRA & KAMIL BEDNAREK
„KOCHAM CHWILE”
Premiera: 5 czerwca 2025 r.
Czas trwania: 2:53
Wydawca: Golec Fabryka 2025
Muzyka: Łukasz Golec / Kamil Bednarek / Dawid Broszczakowski
Słowa: Melania Król / Kamil Bednarek
W duchu poszukiwań nowych muzycznych przestrzeni Golec uOrkiestra połączyła siły z Kamilem Bednarkiem – niekwestionowanym królem polskiego reggae. Efektem tej wyjątkowej współpracy jest singiel „Kocham chwile” – utwór, który łączy dwa odrębne światy brzmieniowe i sceniczne osobowości, mające wspólny mianownik: miłość do organicznych, rootsowych dźwięków.
„Kocham chwilę” to fuzja gitarowego afro-beatu, charakterystycznych riffów dętych instrumentów oraz etnicznych chórków, które w połączeniu z wokalami Kamila i Łukasza tworzą hipnotyzującą, pozytywną energię. Już od pierwszych taktów słuchacz zanurza się w muzyczny trans, pełen ciepła i lekkości.
Utwór jest muzycznym manifestem uważności – opowiada o potrzebie odnalezienia spokoju ducha, dystansu do świata i wdzięczności za to, co naprawdę ważne. To przypomnienie, że piękno tkwi w prostych momentach, które warto celebrować.
2,99 zł