x

Manager

Katarzyna Czajkowska-Golec
Uprzejmie informuję, iż w dniach 01-16 listopada przebywam na urlopie. W sprawach pilnych proszę o kontakt z Panią Edytą Pastor tel.603 398 422  e-mail: consensus@post.pl

Rekomendowane firmy do obsługi koncertów:

 

Realizacja dźwięku FOH
(nagłośnienie):

Damian Kubacki
Dyr. zespołu akustyków
tel. +48 696 541 215
e-mail: damiano1111@o2.pl

Realizacja odsłuchu:

Michał Mika
tel: +48 512 465 137
e-mail: mikers@120db.pl

Realizacja światła:

Robert Janiak
tel. +48 694 211 797
e-mail: robert@stagevision.pl

Marcin Smosarki
tel. +48 535 402 731
e-mail: marcinsmosarski@wp.pl

Multimedia:

Stanisław Golec
tel. +48 501 220 262
e-mail: golec.art@gmail.com

Golec uOrkiestra Tour

31
Grudzień
poniedziałek

Zakopane

Sylwester z Dwójką
29
Grudzień
sobota

Poznań

szczegóły wkrótce
koncert kolęd i pastorałek
28
Grudzień
piątek

Bogaczowice

szczegóły wkrótce
koncert kolęd i pastorałek
27
Grudzień
czwartek

Szczecin

szczegóły wkrótce
koncert kolęd i pastorałek
19
Grudzień
środa

Warszawa

Teatr Roma, ul. Nowogrodzka 49, godz. 19:00
koncert kolęd i pastorałek - koncert biletowany
15
Grudzień
sobota

Zduńska Wola

szczegóły wkrótce
22
Listopad
czwartek

Bielsko-Biała

impreza zamknięta
11
Listopad
niedziela

Warszawa

dziedziniec Uniwersytetu Warszawskiego, godz. 19:30
Festiwal Niepodległa z okazji obchodów 100-lecia niepodległości Polski
10
Listopad
sobota

Koszalin

Filharmonia Koszalińska, godz. 18:30
koncert charytatywny na rzecz Podopiecznych Fundacji "Zdążyć z Miłością"
26
Październik
piątek

Arłamów

impreza zamknięta
20
Październik
sobota

Gniezno

impreza zamknięta
19
Październik
piątek

Gniezno

impreza zamknięta
14
Październik
niedziela

Węgrów

Plac parafii Św. Ojca Pio, ul. bł. ks. J. Popiełuszki 2, godz. 16:00
29
Wrzesień
sobota

Toruń

Hala Arena, ul. Generała Bema 73/89, godz. 18:00
koncert biletowany
27
Wrzesień
czwartek

Kielce

impreza zamknięta
22
Wrzesień
sobota

Konieczki

impreza zamknięta
21
Wrzesień
piątek

Oświęcim

Rynek Główny, godz. 19:30
17
Wrzesień
poniedziałek

Gródek

impreza zamknięta
16
Wrzesień
niedziela

Trzebnica

Plac Pielgrzymkowy, godz. 20:00
15
Wrzesień
sobota

Złotniki Kujawskie

Stadion, godz. 20:00
09
Wrzesień
niedziela

Wisła

Amfiteatr im. Stanisława Hadyny, godz. 18:00
02
Wrzesień
niedziela

Będzin

Park Syberka, ul. Małobądzka 2, godz. 20:00
trasa RMF Maxxx Lato na Maxxxa
01
Wrzesień
sobota

Gmina Chełmża

Zalesie, godz. 19:00
01
Wrzesień
sobota

Mielec

szczegóły wkrótce
31
Sierpień
piątek

Kielce

Amfiteatr Kadzielnia, Aleja Legionów 25, godz. 20:00
koncert biletowany
26
Sierpień
niedziela

Pilica

plac nad zalewem, ul. Kwapisza, godz. 18:00
25
Sierpień
sobota

Świdnik

Lotnisko przy ul. Sportowej, godz. 20:00
19
Sierpień
niedziela

Ulanów

Stadion Sportowy "Retman", godz. 20:30
18
Sierpień
sobota

Ostróda

Amfiteatr, ul. Mickiewicza 17, godz. 19:00
17
Sierpień
piątek

Gniew

Wzgórze Zamkowe, godz. 21:30
14
Sierpień
wtorek

Karwia

Stadion sportowy przy ul. Wojska Polskiego, godz. 21:00
29
Lipiec
niedziela

Łodygowice

Zespół Zamkowo-Parkowy, ul. Królowej Jadwigi 6, godz. 21:00
28
Lipiec
sobota

Olesno

Amfiteatr, godz. 22:15
22
Lipiec
niedziela

Żabno

Plac przy ul. Przybyszewskiego, godz. 21:00
21
Lipiec
sobota

Zaniemyśl

Amfiteatr, ul. Plażowa 1, godz. 21:30
14
Lipiec
sobota

Łańcut

impreza zamknięta
07
Lipiec
sobota

Grębów

Plac Targowy, godz. 21:00
Dni Grębowa
01
Lipiec
niedziela

Łazy

Zalew miejski, godz. 21:00
Święto Kupały
30
Czerwiec
sobota

Tarczyn

Stadion Miejski, godz. 21:00
25
Czerwiec
poniedziałek

Berlin

Ernst-Reuter-Saal im Rathaus Reinickendorf, Eichborndamm 213, godz. 19:00
24
Czerwiec
niedziela

Wysokie Mazowieckie

Stadion Miejski, godz 21:00
Miejski Dzień Łabędzia
23
Czerwiec
sobota

Żywiec

Scena przy amfiteatrze Pod Grojcem, godz. 21:30
22
Czerwiec
piątek

Rzeszów

Europejski Stadion Kultury 2018
17
Czerwiec
niedziela

Świebodzice

Kompleks sportowo-rekreacyjny, ul.Rekreacyjna 1, godz. 20:00
14
Czerwiec
czwartek

Janów Podlaski

impreza zamknięta
10
Czerwiec
niedziela

Radzionków

Scena przed Centrum Kultury "Karolinka", plac Jana Pawła II 2, godz. 20:30
09
Czerwiec
sobota

Sławków

Rynek 1, godz. 20:30
08
Czerwiec
piątek

Budzyń

Plac przed GOK, godz. 20:30
03
Czerwiec
niedziela

Bielawa

Ośrodek Wczasowo-Wypoczynkowy Sudety, ul. Wysoka 1, godz. 21:00
02
Czerwiec
sobota

Kozienice

Ośrodek Rekreacji i Turystyki nad Jeziorem Kozienickim, godz. 21:40
01
Czerwiec
piątek

Bielsko-Biała

Plac Ratuszowy, godz. 20:00
27
Maj
niedziela

Białobrzegi

Plac Targowy przy ul. Kościelnej, godz. 21:00
26
Maj
sobota

Chorzów

ul. Piotra Skargi 34D, Szyb Prezydent Kompleks Sztygarka, godz. 21:30
25
Maj
piątek

Lublin

Hala Widowiskowo-Sportowa "Globus", godz. 19:00
Jubileuszowa ATMASFERA - 20 lat zespołu Golec uOrkiestra
20
Maj
niedziela

Gdańsk

Ergo Arena, godz. 19:00
Jubileuszowa ATMASFERA - 20 lat zespołu Golec uOrkiestra
19
Maj
sobota

Poznań

Hala Arena, godz. 19:00
Jubileuszowa ATMASFERA - 20 lat zespołu Golec uOrkiestra
18
Maj
piątek

Kraków

Tauron Arena, godz. 19:00
Jubileuszowa ATMASFERA - 20 lat zespołu Golec uOrkiestra
12
Maj
sobota

Wrocław

Hala Stulecia, godz. 19:00
Jubileuszowa ATMASFERA - 20 lat zespołu Golec uOrkiestra
11
Maj
piątek

Warszawa

Hala Torwar, godz. 18:00
Jubileuszowa ATMASFERA - 20 lat zespołu Golec uOrkiestra
02
Maj
środa

Moszczanka

Stadion Sportowy, godz. 20:40
29
Kwiecień
niedziela

Łódź

Hala Widowisko-Sportowa Atlas Arena, godz. 18:00
Jubileuszowa ATMASFERA - 20 lat zespołu Golec uOrkiestra
27
Kwiecień
piątek

Warszawa

Gala 25-lecia TVP Polonia
22
Kwiecień
niedziela

Katowice

Spodek, godz. 18:00
Jubileuszowa ATMASFERA - 20 lat zespołu Golec uOrkiestra
02
Kwiecień
poniedziałek

Wadowice

TVP 1, 20:10
Koncert TVP "Pamiętamy Ojcze Święty"
08
Marzec
czwartek

Warka

Hala CeSiR godz. 19:00
02
Luty
piątek

Warszawa

Centrum Opatrzności Bożej Prymasa Augusta Hlonda 1, godz. 19:00
koncert kolęd i pastorałek
27
Styczeń
sobota

Swarzędz

Kościół Chrystusa Jedynego Zbawiciela, os. Mielżyńskiego 1a, godz. 19:30
koncert kolęd i pastorałek
22
Styczeń
poniedziałek

Częstochowa

Hala widowiskowo-sportowa "Polonia", godz. 19:00
występ gościnny podczas Diva Tour Maryli Rodowicz
21
Styczeń
niedziela

Bydgoszcz

Hala Łuczniczka, ul. Toruńska 59, godz. 17:00
koncert kolęd i pastorałek
20
Styczeń
sobota

Bystrzyca Kłodzka

Kościół pw. św. Michała Archanioła, Plac Marii Curie Skłodowskiej 3, godz. 19:00
koncert kolęd i pastorałek
19
Styczeń
piątek

Wilno

Compensa Concert​ Hall, Kernavės g. 84, Vilnius 08216, godz.18:00
18
Styczeń
czwartek

Toruń

impreza zamknięta
14
Styczeń
niedziela

Katowice

Kościół Św. Józefa w Katowicach-Załężu, ul. Gliwicka 76, godz. 18:30
koncert kolęd i pastorałek
12
Styczeń
piątek

Luboń

LOSiR ul. Kołątaja 2, godz. 19:00
koncert kolęd i pastorałek
07
Styczeń
niedziela

Warszawa

Kościół Parafii Dobrego Pasterza ul. Szczecińskiego 5, godz. 20:00
koncert kolęd i pastorałek
06
Styczeń
sobota

Jelcz-Laskowice

Kościół pw. M.M Kolbego, ul. Oławska 44, godz. 20:00
koncert kolęd i pastorałek
app_store app_music itunes spotify spotify deezer muzodajnia
Copyright © 2017 Golec uOrkiestra. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona używa ciasteczek
projekt i wdrożenie: czek.it