x

Manager

Katarzyna Czajkowska-Golec
tel. +48 501 78 25 19
e-mail: katarzynaczajkowska@golec.pl

Rekomendowane firmy do obsługi koncertów:

Realizacja dźwięku FOH
(nagłośnienie):

Damian Kubacki
Dyr. zespołu akustyków
tel. +48 696 541 215
e-mail: damiano1111@o2.pl

Realizacja odsłuchu:

Michał Mika
tel: +48 512 465 137
e-mail: mikers@120db.pl

Realizacja światła:

Robert Janiak
tel. +48 694 211 797
e-mail: robert@stagevision.pl

Marcin Smosarki
tel. +48 535 402 731
e-mail: marcinsmosarski@wp.pl

Multimedia:

Stanisław Golec
tel. +48 501 220 262
e-mail: golec.art@gmail.com

Golec uOrkiestra Tour

19
Grudzień
piątek

Bielsko-Biała

Kościół pw Św. Maksymiliana M. Kolbego w Aleksandrowicach, godz. 18:00
17
Grudzień
środa

Warszawa

Impreza zamknięta
12
Grudzień
piątek

Warszawa

Impreza zamknięta
09
Grudzień
wtorek

Bukowina Tatrzańska

Kościół pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa, godz. 17:00
Koncert kolęd i pastorałek - nagranie dla TVP1
05
Grudzień
piątek

Arłamów

Impreza zamknięta
03
Grudzień
środa

Chełm

Impreza zamknięta
24
Listopad
poniedziałek

Gdańsk

Filharmonia Bałtycka, godz. 19:00
Koncert z okazji 15-lecia zespołu
15
Listopad
sobota

Essen/Niemcy

Sala widowiskowa Grugahalle, Norbertstrasse, godz. 19:00
12
Listopad
środa

Starogard Gdański

Miejska Hala Sportowa im. A Grubby, ul. Olimpijczyków Starogardzkich 1, godz. 18:00
11
Listopad
wtorek

Białobrzegi k. Radomia

Hala Sportowa, godz. 19:00
21
Październik
wtorek

Zgorzelec

Impreza zamknięta
26
Wrzesień
piątek

Wrocław

Impreza zamknięta
19
Wrzesień
piątek

Bielsko-Biała

Impreza zamknięta
14
Wrzesień
niedziela

Siedlin

Teren przy Zespole Szkół, ul. Jana Pawła II 12, godz. 19:30
13
Wrzesień
sobota

Ursus

Park Czechowicki, ul. Spisaka, godz. 20:30
12
Wrzesień
piątek

Wisła

Impreza zamknięta
11
Wrzesień
czwartek

Warszawa

Impreza zamknięta
09
Wrzesień
wtorek

Warszawa

Impreza zamknięta
07
Wrzesień
niedziela

Głogowo k. Torunia

Stadion, godz. 20:00
05
Wrzesień
piątek

Wronki

Impreza zamknięta
31
Sierpień
niedziela

Lwówek

Plac przy Domu Kultury, godz. 20:00
30
Sierpień
sobota

Opole

Amfiteatr, godz. 20:00
24
Sierpień
niedziela

Puchaczów

Park przy Urzędzie Gminy, godz. 21:00
24
Sierpień
niedziela

Wilkołaz

Stadion, godz. 17:00
23
Sierpień
sobota

Czechowice-Dziedzice

Stadion, ul. Legionów 145, godz. 18:00
22
Sierpień
piątek

Przytoczna

Plac przy ul. Głównej, godz. 21:30
17
Sierpień
niedziela

Baruchowo

Stadion, godz. 21:00
15
Sierpień
piątek

Nowy Sącz

Rynek, godz. 20:00
Koncert w ramach VI Międzynarodowego Festiwalu Sztuki "KARPATY OFFer 2014"
14
Sierpień
czwartek

Działdowo

Zespołu Boisk Sportowych, ul. Świerkowa, godz. 21:30
27
Lipiec
niedziela

Gogolin

Stadion Miejski, godz. 20:00
26
Lipiec
sobota

Odolanów

Plac przy Odolańskim Domu Kultury, godz.21:00
25
Lipiec
piątek

Brusy

Stadion Miejski, godz. 21:00
20
Lipiec
niedziela

Pszczew

Rynek, godz. 20:00
19
Lipiec
sobota

Węgorzyno

Stadion Miejski, ul.Kościuszki 29, godz. 21:30
13
Lipiec
niedziela

Dąbrowa Tarnowska

Plac przy ul. Sucharskiego 7, godz. 21:00
12
Lipiec
sobota

Poddębice

Stadion, ul. Adama Mickiewicza, godz. 21:00
06
Lipiec
niedziela

Milówka

Amfiteatr nad Soła, godz. 21:00
Uroczysty koncert wieńczący obchody jubileuszu 15-lecia zespołu
29
Czerwiec
niedziela

Sieraków

Koncert w ramach trasy "Lata z Radiem"
28
Czerwiec
sobota

Stęszew

Stadion, godz. 20:00
22
Czerwiec
niedziela

Ozimek

Wyspa Rehdanz’a, ul. Kolejowa, godz. 20:30
21
Czerwiec
sobota

Prusice

Rynek, godz. 21:00
20
Czerwiec
piątek

Świnoujście

Teren Basenu Północnego - port jachtowy, godz. 22:00
Koncert w ramach Letniej Sceny Eski (rozpoczęcie imprezy o godz. 16:00)
15
Czerwiec
niedziela

Miechów

Stadion "Pogoń", godz. 20:30
14
Czerwiec
sobota

Żerków

Stadion, godz. 16:00
14
Czerwiec
sobota

Luboń

Stadion Miejski, godz. 21:00
13
Czerwiec
piątek

Żuromin

Pl. Józefa Piłsudskiego, godz. 21:30
08
Czerwiec
niedziela

Oleśnica

Podzamcze, ul. Wałowa, godz. 21:00
07
Czerwiec
sobota

Opole

Amfiteatr, godz. 22:55
Występ w koncercie "Folkowo & Kabaretowo" w ramach Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej
07
Czerwiec
sobota

Blachownia

Plac przed Urzędem Miasta, ul. Sienkiewicza 22, godz. 18:00
06
Czerwiec
piątek

Opole

Amfiteatr, godz. 20:30
Występ w ramach Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej (transmisja w TVP 1 od godz. 20:00)
01
Czerwiec
niedziela

Tarnobrzeg

Tereny zielone nad Wisłą, ul. Przy Zalewie, godz. 21:00
31
Maj
sobota

Mogielnica

ul. Przylesie, godz. 21:30
28
Maj
środa

Bielsko-Biała

Bielskie Centrum Kultury, godz. 17:00
Udział w KONCERCIE GALOWYM z okazji 25-lecia działalności Bielskiego Centrum Kultury
24
Maj
sobota

Nakło nad Notecią

Amfiteatr, ul. Mickiewicza 3, godz. 20:30
26
Kwiecień
sobota

Kraków / Łagiewniki

Ul. Totus Tuus (błonia przed Sanktuarium Jana Pawła II)
Występ w ramach koncertu-misterium "Kolory Miłosierdzia" (transmisja w TVP 1 od godz. 20:55)
12
Kwiecień
sobota

Wrocław

IMPART, ul. Mazowiecka 17
Występ Pawła i Łukasza podczas GALI 50-LECIA JAZZU NAD ODRĄ
11
Kwiecień
piątek

Wisła

Impreza zamknięta
03
Kwiecień
czwartek

Częstochowa

Impreza zamknięta
28
Marzec
piątek

Jachranka

Impreza zamknięta
19
Styczeń
niedziela

Świdnica

Kościół pw. Najświętszej Marii Panny, ul. Ignacego Prądzyńskiego 2, godz. 17:00
Koncert kolęd i pastorałek
18
Styczeń
sobota

Jastrzębie-Zdrój

Kościół pw. Najświętszej Marii Panny Matki Kościoła, ul. Ks. J. Popiełuszki 1A, godz. 15:30
Koncert kolęd i pastorałek
11
Styczeń
sobota

Chicago (USA)

Kościół Św. Trójcy, 1118 N Noble Street, IL 60642, 07:30 PM
Koncert kolęd i pastorałek z gościnnym udziałem chórów "Śpiewajmy Panu" oraz "Chicagowskie Słowiki"
05
Styczeń
niedziela

Linden (USA)

St. Theresa of the Child Jesus, 131 E. Edgar Road, NJ 07036, 07:30 PM
Koncert kolęd i pastorałek z gościnnym udziałem chórów "Śpiewajmy Panu" oraz "Chicagowskie Słowiki"
04
Styczeń
sobota

Passaic (USA)

Holy Rosary Church, 6 Wall Street, NJ 07055, 08:00 PM
Koncert kolęd i pastorałek z gościnnym udziałem chórów "Śpiewajmy Panu" oraz "Chicagowskie Słowiki"
03
Styczeń
piątek

Newark (USA)

St. Casimir Church, 91 Pulaski St., NJ 07105, 08:00 PM
Koncert kolęd i pastorałek z gościnnym udziałem chórów "Śpiewajmy Panu" oraz "Chicagowskie Słowiki"
app_store app_music itunes spotify spotify deezer muzodajnia
Copyright © 2017 Golec uOrkiestra. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona używa ciasteczek
projekt i wdrożenie: czek.it