x

Manager

Katarzyna Czajkowska-Golec
tel. +48 501 78 25 19
e-mail: katarzynaczajkowska@golec.pl

Rekomendowane firmy do obsługi koncertów:

Realizacja dźwięku FOH
(nagłośnienie):

Damian Kubacki
Dyr. zespołu akustyków
tel. +48 696 541 215
e-mail: damiano1111@o2.pl

Realizacja odsłuchu:

Michał Mika
tel: +48 512 465 137
e-mail: mikers@120db.pl

Realizacja światła:

Robert Janiak
tel. +48 694 211 797
e-mail: robert@stagevision.pl

Marcin Smosarki
tel. +48 535 402 731
e-mail: marcinsmosarski@wp.pl

Multimedia:

Stanisław Golec
tel. +48 501 220 262
e-mail: golec.art@gmail.com

Golec uOrkiestra Tour

31
Grudzień
wtorek

Gdynia

Występ w ramach "Sylwestrowej Mocy Przebojów", Skwer Kościuszki, godz. 20:30
Transmisja w telewizji Polsat od godz. 20:00
29
Grudzień
niedziela

Rydułtowy

Kościół pw. Św. Jerzego, ul. Plebiscytowa 9, godz. 19.00
Koncert kolęd i pastorałek
28
Grudzień
sobota

Kołobrzeg

Bazylika Konkatedralna pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny, ul. Mariacka 5, godz. 19:00
Koncert kolęd i pastorałek
27
Grudzień
piątek

Warszawa

Kościół pw. Bł. Władysława z Gielniowa, ul. Przy Bażantarni 3, godz. 19.30
Koncert kolęd i pastorałek
19
Grudzień
czwartek

Warszawa

Impreza zamknięta
17
Grudzień
wtorek

Gdańsk

Impreza zamknięta
16
Grudzień
poniedziałek

Brzeg

Impreza zamknięta
13
Grudzień
piątek

Częstochowa

Bazylika Jasnogórska, godz. 17:30 (emisja w TV Polsat 24 grudnia o godz. 16:45 i 25 grudnia o godz. 14:30)
Uroczysty koncert kolędowo-pastorałkowy z udziałem zaproszonych gości
08
Grudzień
niedziela

Toruń

Pl. Daszyńskiego, godz. 17:00
07
Grudzień
sobota

Poznań

Impreza zamknięta
05
Grudzień
czwartek

Gdańsk

Impreza zamknięta
30
Listopad
sobota

Warszawa

Impreza zamknięta
23
Listopad
sobota

Zabrze

Dom Muzyki i Tańca, godz. 18:00
XXII koncert „Serce za serce” Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi
22
Listopad
piątek

Siemiatycze

Hala widowiskowo-sportowa, ul. Świętojańska 25, godz. 19:00
11
Listopad
poniedziałek

Ruda Śląska

Miejskie Centrum Kultury, godz. 18:00
04
Październik
piątek

Chorzów

Impreza zamknięta
14
Wrzesień
sobota

Kostrzyń nad Odrą

Impreza zamknięta
08
Wrzesień
niedziela

Syrynia

Teren przy ul. Dąbrowy, godz. 20:00
07
Wrzesień
sobota

Radlin

Plac obok hali MOSiR, godz. 18:40
01
Wrzesień
niedziela

Stolec

Błonia, godz. 13.30
31
Sierpień
sobota

Warszawa

Impreza zamknięta
25
Sierpień
niedziela

Mielec

Hala sportowo-widowiskowa MOSiR, ul. Solskiego 1, godz. 20.00
24
Sierpień
sobota

Czarnków

Amfiteatr w Parku Staszica, godz. 20:00
Koncert w ramach XV Ogólnopolskiego Festiwalu Bliźniąt
18
Sierpień
niedziela

Płowce

Stadion, godz. 20.30
17
Sierpień
sobota

Gniew

Plac zamkowy, godz. 21.00
Koncert w ramach XVII Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej Gospel
15
Sierpień
czwartek

Stare Babice

Polana Dwóch Stawów, godz. 20:30
28
Lipiec
niedziela

Prandocin

Stadion Juvenia, godz. 20:30
21
Lipiec
niedziela

Nowa Sarzyna

Stadion MZKS "UNIA", godz. 21:00
20
Lipiec
sobota

Margonin

Plaża Miejska, godz. 21.00
14
Lipiec
niedziela

Piekary Śląskie

Stadion Olimpia, godz. 20:30
07
Lipiec
niedziela

Żnin

Stadion, ul. Gnieźnieńska 7, godz. 21.00
06
Lipiec
sobota

Jastrzębie-Zdrój

Stadion Miejski, godz. 20:30
29
Czerwiec
sobota

Gorzów Wielkopolski

Impreza zamknięta
22
Czerwiec
sobota

Rybnik

Chwałowice, Stadion, godz. 22.00
16
Czerwiec
niedziela

Opole

Amfiteatr, ul. Piastowska 14a, godz. 20.00
Udział w Koncercie Galowym 50. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej. Transmisja w Programie 1 TVP.
15
Czerwiec
sobota

Piotrków Trybunalski

Impreza zamknięta
14
Czerwiec
piątek

Opole

Amfiteatr, ul. Piastowska 14a, godz. 20:00
Występ w konkursie Super Premier 50. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej. Transmisja w Programie 1 TVP.
01
Czerwiec
sobota

Bielsko-Biała

Teren obok Hali pod Dębowcem, godz. 18.00
25
Maj
sobota

Kielce

Amfiteatr Kadzielnia, godz. 20:00
21
Maj
wtorek

Nowy Sącz

Amfiteatr, Rynek 14, godz. 20.00
20
Maj
poniedziałek

Wrocław

Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1, godz. 19:00
18
Maj
sobota

Poznań

Hala Arena, ul. Wyspiańskiego 33, godz. 19.00
18
Maj
sobota

Łódź

Hala MOSiR, ul. ks. Ignacego Skorupki 21, godz. 19:00
17
Maj
piątek

Bydgoszcz

Hala Łuczniczka, ul. Toruńska 59, godz.19.00
16
Maj
czwartek

Białystok

Dziedziniec Pałacu Branickich, godz. 20:00
15
Maj
środa

Lublin

Hala Globus, ul. Kazimierza Wielkiego 8, godz.19.00
14
Maj
wtorek

Rzeszów

Hala Podpromie, godz. 20:00
13
Maj
poniedziałek

Kraków

Stadion Cracovia, godz. 20:00
12
Maj
niedziela

Warszawa

Hala Torwar, godz. 18:00
11
Maj
sobota

Olsztyn

Hala Urania, Aleja marsz. Józefa Piłsudskiego 44, godz. 19.00
10
Maj
piątek

Opole

Amfiteatr, ul. Piastowska 14a, godz. 20.00
09
Maj
czwartek

Katowice

Hala Spodek, Aleja Wojciecha Korfantego 35, godz.20.00
08
Maj
środa

Zielona Góra

Amfiteatr, ul. Festiwalowa 3, godz. 20.00
07
Maj
wtorek

Szczecin

Teatr Letni, godz. 20:00
06
Maj
poniedziałek

Sopot

Opera Leśna, godz. 20.00
05
Maj
niedziela

Września

Rynek, godz.20.30
05
Maj
niedziela

Berlin

Emst-Reuter-Saal, Eichborndamm 215 -239, godz. 21:30
Koncert z okazji "Dnia Polonii"
27
Kwiecień
sobota

Wolsztyn

Teren parowozowni, ul. Fabryczna 1, godz. 18:30
26
Styczeń
sobota

Burbank (USA)

Kościół pw. św. Alberta 5555, W.State Rd, 7:00 PM
Koncert kolęd i pastorałek
25
Styczeń
piątek

Chicago (USA)

Bazylika pw. Św. Jacka, 3636 W. Wolfram St, Chicago Il 60618, 6:00 PM
Koncert kolęd i pastorałek
19
Styczeń
sobota

Warszawa

Sala Kongresowa, godz. 19:00
Koncert z okazji jubileuszu 15-lecia programu "Jaka to melodia?"
18
Styczeń
piątek

Głogów

Miejski Ośrodek Kultury, Plac Konstytucji 3 Maja 2, godz. 19.00
Koncert kolęd i pastorałek
15
Styczeń
wtorek

Białystok

Opera i Filharmonia Podlaska, ul. Odeska 1, godz. 19:00
Koncert kolęd i pastorałek
13
Styczeń
niedziela

Częstochowa

Sala Młodzieżowego Domu Kultury, ul. Łukasińskiego 65/67, godz. 17:00
Koncert kolęd i pastorałek
12
Styczeń
sobota

Oława

Kościół pw. św. ap. Piotra i Pawła, Pl. Zamkowy 16, godz. 18.30
Koncert kolęd i pastorałek
11
Styczeń
piątek

Leżajsk

Bazylika oo. Bernardynów, Plac Mariacki 8, godz. 19.00
Koncert kolęd i pastorałek
10
Styczeń
czwartek

Świętochłowice

Kościół pw. Św. Piotra i Pawła, godz. 18:00
Koncert kolęd i pastorałek
05
Styczeń
sobota

Wolsztyn

Kościół Wniebowstąpienia Pańskiego, godz. 17:00
Koncert kolęd i pastorałek
04
Styczeń
piątek

Warszawa

Kościół pw. Św. Jakuba Apostoła, ul. Grójecka 38, godz. 20:00
Koncert kolęd i pastorałek
app_store app_music itunes spotify spotify deezer muzodajnia
Copyright © 2017 Golec uOrkiestra. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona używa ciasteczek
projekt i wdrożenie: czek.it